Hakkımızda

Hakkımızda

Has Nakliyat olarak Ankara’da uzun yıllardır nakliye hizmeti vermekteyiz. Nakliye sektöründe seneler içerisinde edindiğimiz tecrübemiz ile birçok kişinin eşyalarının yeni adreslerine taşımış bulunmaktayız ve taşımaya da devam etmekteyiz. Firma olarak belirli bir kalite standartını benimsemekte ve bu standartın altına düşmeden her daim daha da üzerine koymaya çalışarak hizmet vermekteyiz. Geniş araç filomuz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile nakliye sürecini profesyonel bir şekilde yönetmekteyiz. Araç ve ekipmanlarımızı belirli periyotlarda yenilemekte ve bu sayede hem çağa ayak uydurmakta hem de araç ve ekipmanlarımızın bozularak nakliye sürecini aksatmalarının önüne geçmekteyiz.

Ev Taşımacılığında Tecrübenin ve Güvenin Adresi

Ev taşıması, her açıdan oldukça zorlayıcı bir süreç olabilmektedir. Taşınacak olan eşyaların hiçbirinin hasar almaması, özenli ve dikkatli bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılması gerekmektedir. Nakliye sürecinde yapılacak en ufak bir hata ise bir başka hatayı beraberinde getirebilmekte ve eşya sahiplerinin mağdur olmalarına neden olabilmektedirler.

Ankara Evden eve nakliye firması olarak her daim seneler içerisinde edindiğimiz tecrübenin üzerine koymayı amaçlamaktayız. Bu doğrultuda müşterilerimize hasarsız ve güvenli nakliye hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Ankara içi veya şehir dışı olması fark etmeksizin talep edilen her adrese eşyaları sıfır hasar ile ulaştırabilmekteyiz. Taşınma sürecinin müşterilerimiz için eziyet olmaktan çıkmasını istemekte ve bu doğrultuda müşterilerimizin işlerini kolaylaştırabilecek yöntemler geliştirmekteyiz.

Uygun Fiyatlar İle Hızlı Taşımacılık Hizmeti

Düşük fiyatlı ve hızlı nakliye hizmeti verme anlayışını benimsemekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını benimsediğimiz için müşterilerimizin talep ettikleri hizmetleri kar marjını düşük tutarak uygun fiyatlar ile vermekteyiz. İşinin ehli bir ekip ile çalışmakta ve eşyaların zarar görmemesi için gerekli profesyonel yaklaşımı sergileyebilmekteyiz. Nakliye sürecini hızlandırmak için Ankara asansörlü nakliyat gibi hizmetler vermekteyiz. Gelişen teknolojinin sektörümüze olan etkisini her daim takip etmekte ve bu doğrultuda verdiğimiz hizmetleri çeşitlendirmeye çalışmaktayız. Saat veya gün kısıtlaması olmadan, müşterilerimiz mağdur olmadan, nakliye sürecini mümkün olan en kısa sürede tamamlamaya çalışmaktayız. Has  Nakliyat olarak müşterilerimizin yeni düzenlerini kısa süre içerisinde kurmalarını sağlayarak taşınma sürecinde mağdur olmalarının önüne geçmekteyiz.